Haber

Fatih Terim’den temel atma töreninde kendini kaydeden adama bomba tepki

Galatasaray, Florya’dan taşınacağı Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri’nin temel atma törenini gerçekleştirdi. Tören öncesi Fatih Terim ile bir adamın kameralara yansıyan görüntüsü dikkat çekti.

UZUN ADAMIN HIZINA BAKTI

Tören alanına gelen Fatih Terim’e gençler yoğun ilgi gösterdi. Tecrübeli öğretmen, genç bir adamla konuşurken kendisini kaydetmek için yanına gelen bir adama tepki gösterdi. Terim, uzun süre tepki vermeden baktığı adama, ardından “Müsaade eder misiniz?” söz konusu.

“GALATASARAY TARİH BOYUNCA GENÇ FİKİRLERİN HEDEFLERE DÖNÜŞTÜRÜLDÜĞÜ YER OLDU”

Temel atma töreninde konuşan Dursun Özbek, “Cumhuriyet tarihinin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs’ın 104. yıl dönümü… Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışı sadece kurtuluşumuzun değil, aynı zamanda kurtuluşumuzun da adımıdır. milletimizi ileriye taşıyacak genç fikirlerin doğuşu.İşte bu yüzden Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından gençlere hediye edilmiştir.Galatasaray tarihi boyunca genç fikirlerin hedefe dönüştüğü yer olmuştur.Kimsenin hayalini bile kuramayacağı hedefler buradan doğmuştur. Bu genç fikirler.Kurucumuz Ali Sami Yen’in Türk olmayan kadroları yenmek için koyduğu amaç tam da böyledir.Bugün 19 Mayıs.Birlikte kutlarken bir heyecan daha yaşıyoruz.Yeni bir adımda tesislerimizi açacağız. kurucularımız tarafından belirlenen hedefler.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu