Haber

Haluk Levent: MHP milletvekillerine ve taşra teşkilatlarına teşekkür ediyorum, linç olaylarına maruz bırakmadılar.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin hedef gösterdiği Ahbap Derneği kurucusu ve müzisyen Haluk Levent, “MHP milletvekillerine ve taşra teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Herhangi bir linç olayına maruz bırakmadılar. Demek ki görüyorlar.” işimiz.”

Hürriyet’ten Hande Fırat’a KonuşmaLevent, Devlet Bahçeli’nin hedef alınmasıyla ilgili konuşan Levent, “Bu konuda bir şey söylemeyeceğim. Her şeyi anlamak için zaman en iyi ilaç.”

‘HİÇBİR ŞEKİLDE MARUZ KALMADILAR’

MHP’li milletvekillerine ve taşra teşkilatına teşekkür eden Levent, “MHP milletvekillerine ve taşra teşkilatına teşekkür ediyorum. Onları herhangi bir linç olayına maruz bırakmadılar. Demek ki işimizi görüyorlar. MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı’nın kızı görev yaptı. Yıllardır Ankara il başkanımız geçen aylarda evlendi.Düğüne gittik sevgilim Muharrem Varlı ile beraberdim. Hatta o düğünde türkü bile söyledim.Haluk ben şimdi evleniyorum dedi. beni affedebilir misin?” “Bu ne anlama geliyor? Bu gönüllülüktür, Hilal Varlı bizim değerimizdir.”

Partisinin haftalık grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Ahbap ve Babala TV’yi hedef göstererek Haluk Levent’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Daha dün MHP’li milletvekilleri geldi. çadırkentimizi ziyarete geldi.Devlet Bahçeli Bey’in danışmanlarının onu yanılttığını düşünüyorum.Devlet kurumlarıyla her gün çalışıyorum bunu yazıyorum.Kurumlar arası işbirliği olmadan başarı olmaz.(HABER MERKEZİ)

menemenajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu